KOMATSU 2A8-27-00111 2A8-27-00110 706-8J-01480 TRAVEL MOTOR ROTARY GROUP AND SPARE PARTS
特價 售罄
結帳時計算運費
2A8-27-00111 2A8-27-00110
706-8J-01480
   Number Qty Name Options
2A8-27-00111   1  Final Drive Assembly SN: 100003-
2A8-27-00110   1  Final Drive Assembly SN: 100001-100002
706-8J-01480   1  Motor Assembly SN: 100001-
1   706-8J-42350   1  Case, Motor SN: 100001-
706-8J-00650   1  Cover Subassembly SN: 100001-
2      1  Cover, End SN: 100001-
3      1  Plate SN: 100001-
4      1  Cylinder Block SN: 100001-
5      1  Spool SN: 100001-
6      17  Plug, Stocking SN: 100001-
7   706-86-71310   1  Pin SN: 100001-
8   706-8E-14191   5  Plug SN: 100001-
9   07002-11823   5  O-ring SN: 100001-
10   706-8J-71550   2  Piston SN: 100001-
11   706-8J-71560   1  Pin SN: 100001-
12   706-8J-71130   2  Plug SN: 100001-
13   07002-12434   2  O-ring SN: 100001-
14   706-8J-71140   2  Plug SN: 100001-
16   20B-27-11210   1  Bleeder SN: 100001-
17   706-75-74540   2  Valve SN: 100001-
18   706-75-74550   2  Spring SN: 100001-
19   706-75-74850   2  Plug SN: 100001-
21   708-8F-36120   2  Ring SN: 100001-
22   706-78-71280   2  Spring SN: 100001-
23   706-78-71230   2  Plug SN: 100001-
25   706-8E-14170   1  Spring SN: 100001-
26   706-8J-71150   1  Spool SN: 100001-
29   708-3D-15110   2  Valve SN: 100001-
32   706-8J-71181   2  Valve SN: 100001-
35   706-8J-72330   2  Spring SN: 100001-
38   01252-62060   8  Bolt, Hexagon Socket Head SN: 100001-
   Number Qty Name Options
1   706-8J-41610 1  Shaft, Drive SN: 100001-
2   706-8J-41010   1  Bearing SN: 100001-
3   706-77-42890   1  Bearing SN: 100001-
4   706-8J-41810   1  Retainer SN: 100001-
5   706-8J-41660   1  Spacer Kit SN: 100001-
   1  Spacer, T=2.1mm SN: 100001-
   1  Spacer, T=2.3mm SN: 100001-
   1  Spacer, T=2.5mm SN: 100001-
   1  Spacer, T=2.7mm SN: 100001-
   1  Spacer, T=1.9mm SN: 100001-